Dizel Partikül Filtresi Temizliği

Dizel Partikül Filtresi Temizliği

Dizel Partikül Filtresi yanma sonrası ortaya çıkan kurum ve zararlı gazları tutmak için tasarlanmış dizel motorların egzoz sistemlerine entegre bir parçadır. Geleneksel benzinli motorlarda ki katalitik konvertör gibi Dizel Partikül Filtresi de yanma sonrası ortaya çıkan zararlı gazların tutulması ve dizel motor emisyonlarının doğaya daha dost bir hale gelmesi için tasarlanmıştır.

PARTİKÜL FİLTRESİ NEDEN DOLAR ?

Kısa mesafe araç kullanılması sonucu DPF'nin kendini temizleyememesi Aşırı miktarda yağ, partikül, kalitesiz yakıt nedeni ile DPF'nin tam dolması sonucu rejenerasyon işlemini işe yaramaz hale getirir. Sakarya Ezgoz  olarak, Partikül Temizliği orjinal servis ekipmanları ile %100 temizlenmektedir.

Partikül Temizliği Sayesinde;

Yakıt Tüketimini Azaltır.Motor Performansını Korur.Kullanım Güvenliği Sağlar Sakarya Ezgoz olarak Sakarya Audi Özel Egzoz Servis, Sakarya Volkswagen Özel Egzoz Servis, Sakarya Skoda Özel Egzoz Servis, Sakarya Seat Özel Egzoz Servis, Sakarya Porche Özel Egzoz Servis hizmeti başta olmak üzere tüm marka araçlarınıza Özel Egzoz Servis hizmeti vermekteyiz. 

×

Hoşgeldiniz WhatsApp Destek Hattı Online. Her Konuda Buradan Yazabilirsiniz. 7/24 Sizlere Hizmet.

Whatsapp Destek
Kiralık Bungalov