Adapazarı Katalizör Temizliği

Adapazarı Katalizör Temizliği

Adapazarı Katalizör Temizliği

Arabaların çalışma mekanizması incelendiği zaman her bir parçasının ne kadar önemli olduğu açık bir şekilde görülmektedir. Ancak yakıtların yanması sonucunda oluşan kirli gaz ise her yönden dikkat edilmesi gereken bu noktadır. Aracın motorunda gelen yanma ile oluşan kirli gazlar egzoza ve oradan da dışarı atılmaktadır. Elbette yanan gaz direk bir yoldan dışarıya atılmamaktadır. Bu gaz karışımının içerisinde yer alan zararlı olan gazların ise de bir katalizör yardımı ile de tepkimeye girmesi sağlanarak zararsız bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Hem araç hem de doğa için rolü çok büyüktür.

Zaman içerisinde ise de katalizör temizliği yapılması gerekmektedir. Böylelikle de olası sorunlarında önüne geçilmiş olacaktır. Adapazarı katalizör temizliği hizmetimiz ile de aracınızı gönül rahatlığı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile yüksek teknolojik çözümler sunmaktayız ve sunmaya da devam edeceğiz.

Katalizör Temizleme İşlemi Nasıl Olmaktadır?

Adapazarı katalizör temizleme hizmetimizi çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktayız. Amacımız hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli bir hizmet sunabilmektir. Bunun içinde gece günden demeden çalışmaktayız. Temizleme işlemi ise şu şekilde olmaktadır:

  • Katalitik konvektör araçta bulunduğu yerden sökülmektedir.
  • Sonrasında ise kullanılan özel kimyasal maddeler yardımı ile tıkanıklık olan yerler temizlenmektedir.
  • Temizleme işleminin tamamlanmasından sonra ise eski yerine takılarak aracınız size teslim edilmektedir.

Bu işlem kirliliğin ya da tıkanıklığın boyutuna göre süre olarak değişiklik göstermektedir. Ancak her zaman temizlemek çözüm olmamaktadır. Özellikle de tıkanıklığın çok fazla olduğu durumlarda ise kesin bir çözüm değildir. Bu tür durumlarda farklı çözümlere başvurulmak zorunda kalınabilir.

Aracın kullanımına bağlı olarak da bir süre sonra tıkanmalar yeniden başlayacaktır. O zamanda tekrar temizlettirerek rahat bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sakarya Egzoz olarak sizleri Adapazarı katalizör temizliği hizmetimiz ile profesyonel bir çalışma ile buluşturmaktayız. Bizim için sizlerin düşünceleri ve memnun kalması her şeyden önce gelmektedir. Ayrıca bu alanda da hizmet seçenekleri düşünüldüğü zaman ilk akla gelen yerlerin başında yer almaktayız. Daha fazla bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

×

Hoşgeldiniz WhatsApp Destek Hattı Online. Her Konuda Buradan Yazabilirsiniz. 7/24 Sizlere Hizmet.

Whatsapp Destek
Kiralık Bungalov