Katalizör Neden Tıkanır?

Katalizör Neden Tıkanır?

Katalizör Neden Tıkanır?

Dizel araçlarda zamanda yaşanacak olan katalizör problemleri özellikle aracın kullanımı konusunda sorun yaşanmasına neden olabilir.

Kalitesiz mazot kullanımı ya da motor yapının standartlara uygun olmaması özellikle katalizörde problem yaşanmasına neden olabileceği için katalizör tamiri ile sorunun çözülmesi sağlanabilir. Farklı sebeplerden dolayı yaşanacak olan problemler karşısında özellikle araçta ortaya çıkacak olan motor performansının azalması, kötü koku, yüksek egzoz emisyon değerleri, kötü motor devirlenmesi katalizörde oluşan arızaları işaret etmektedir.

Kullanıcılar için özellikle merak edilen konular arasında yer alan katalizör neden tıkanır? Sorusunun pek çok farklı cevabı bulunmaktadır. Yapılan kontroller dahilinde oluşan problemin nedeni belirlenmektedir. Profesyonel ekip ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde firma bu alanda yaşamış olduğunuz sorunları çözerek en iyi hizmeti almanızı sağlamaktadır. Talep etmeniz durumunda aracınızda yapılacak olan kontroller dahilinde oluşan problemin nedeni belirlenerek çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Katalizör Tıkanması Halinde Ne Yapılır?

Araçlarda bulunan katalizörleri tıkanıklık yaşanması durumunda yapılacak olan kontroller doğrultusunda gerekli müdahaleler yapılarak sorunun çözülmesi sağlanabilir. Farklı sebeplerden ötürü yaşanacak olan tıkanıklık durumunda bakım, tamir işlemlerinin yanı sıra değişim işlemleri ile sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile katalizör değişimi yapılmaktadır. Bu sayede sorunun kısa sürede çözülmesi ve aracın yeniden kullanıma hazır şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler firma ile iletişime geçerek detaylı görüşme yapabilirler.

 

×

Hoşgeldiniz WhatsApp Destek Hattı Online. Her Konuda Buradan Yazabilirsiniz. 7/24 Sizlere Hizmet.

Whatsapp Destek
Kiralık Bungalov