Sakarya Katalizör Ustası

Sakarya Katalizör Ustası

Sakarya Katalizör 

Profesyonel Sakarya katalizör tamiri söz konusu olduğunda en iyi hizmeti uygun fiyatlar ve profesyonel hizmet ile sizlere vermekteyiz.

Sakarya Katalizör Tamir

Katalitik konvektör uygulamaları çevre kirliliğini düşürmek için özel olarak yapılan uygulamalardır. Bazı araç sahipleri tarafından yüksek beygir gücüne sahip olması nedeniyle  katalitik konvektör adı verilen katalizörler çıkarılmaktadır. Bu katalizörlere çıkarılması nedeniyle, bunların yerine montaj yapılmış susturucu veya boru uygulamaları aşırı derecede çevre kirliliğine neden olmaktadır. Aynı zamanda bu uygulamalar nedeniyle motorlar üzerinde de arızalar ve ciddi problemler oluşmaktadır. Sakarya egzoz firmamız her markaya uygun Sakarya katalizör sistemleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bu konuda alabileceğiniz en doğru hizmet ve tamir  firmamız tarafından sağlanmaktadır. firmamıza web sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgileri ve telefon numaraları üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aracınızın Orjinalliğini Bozulmasın

Katalizör arızası yaşandığı zaman Check Engine adı verilen arıza lambası yanmaya başlayacaktır. bu lambanın yanması ile arızalı katalizör bilgisi araç kullanıcısına iletilecektir. Katalizörlerde  en sık görülen arıza türleri:

Katalizörün seramik petek yapısındaki etkin maddeler değerime gözükmesi ve bu erime nedeniyle özelliğini kaybetmesi,  katalizör  sisteminde tıkanma ve dolma görülmesi ve  katalizördeki seramik petek  yapının gövde içerisinde kırılması gibi arıza türleridir. 

Katalizörde Yaşanan Arızalar 

Katalizör içinde bulunan petek yapının kırılması halinde,  motorun alt kısmında titreşimli bazı sesler gelecektir. Böyle bir durumda  katalizörün değiştirilme işlemi yapılması gerekecektir. Çünkü kırılan parçalar nedeniyle egzoz borusunun utanması görülebilir ve o yüzden egzoz gazı geri basınç miktarını arttırarak motorun çekişinin düşmesine neden olacaktır. normal ve sağlıklı bir şekilde çalışırken motorda katalitik konvertör tıkanması görülmesi nedeniyle araçtaki yakıt sarfiyatı da büyük oranda artış gösterecektir. Bu durum katalitik konvertör adı da verilen  katalizörün bozulduğunu göstermektedir. Sakarya katalizör tamir işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

 Sakarya Egzoz Katalizör Firmamız

Firmamız misyonu gereği ileri teknoloji kullanmayı ve bu teknolojiler sayesinde müşterilerine beklentilerinin üstünde kaliteli bir hizmet sunmayı kendisine görev olarak belirlemiştir. Bir diğer taraftan da müşterimiz en iyi ve güleryüzlü hizmeti Siz kıymetli müşterilerimize sunarken aynı zamanda çevre bilinci ile de hareket etmektedir. firmamız vizyonumuz gereği yer aldığı sektörde her zaman kendisini geliştirerek ve yenilikler katarak yoluna devam etmektedir. 

Firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine her zaman kaliteli hizmet ağlamayı kendisine İlke edinmiş olup, bu anlayıştan hiçbir zaman ödün vermemektedir. Bu sayede başarıya ulaşan firmamız başarılı çalışmaları sayesinde egzoz alanı söz konusu olduğunda Sakarya'da lider konumda yer alan bir firma olmayı sürdürmüştür.  Bu seviyedeki başarılı çalışmalarımız devam ettikçe firmamızda bu konuda yer almayı sürdürecektir. Sakarya katalizör ve egzoz tamir hizmetlerinin yanı sıra bakım hizmetlerini de firmamız uygun koşullar ile sunmaya devam etmektedir. 

×

Hoşgeldiniz WhatsApp Destek Hattı Online. Her Konuda Buradan Yazabilirsiniz. 7/24 Sizlere Hizmet.

Whatsapp Destek
Kiralık Bungalov